Třídy za rok 2017 / 2018

Žlutá třída

  • Fiřt Ivo
  • Gerntová Helena
  • Havlová Natálie
  • Krása Matěj
  • Kroufková Kateřina
  • Malá Michaela
  • Morová Lukrécie
  • Netrhová Nikola
  • Novotná Rozália
  • Pařík Adam
  • Petřina František
  • Pužej Oliver
  • Soukupová Karolína
  • Špeta Jaroslav
  • Tafii Vasyl
  • Urban Matěj
  • Žižka Hubert
  • Bureš Šimon
  • Ferenc Alex
  • Fraňková Lucie
  • Klauda Vít
  • Nerad Tomáš
  • Novotný Matyáš
  • Petřinová Anežka
  • Tafii Ivana
  • Vylitová Veronika
  • Žižka Václav

Modrá třída

  • Brázdová Eliška
  • Čanda Adam
  • Čížkovský Matěj
  • Durdil Matyáš
  • Flossmann JIří
  • Hemrová Adéla
  • Hroch Štěpán
  • Karasová Tereza
  • Koreda Daniel
  • Krištůfek Antonín
  • Krištůfek Eduard
  • Landt Richard
  • Landtová Kristýna
  • Pešek Jan
  • Posseltová Apolena
  • Prno Tomáš
  • Strnadová Eliška
  • Suchánek Jan
  • Vernerová Pavlína
  • Voráček Matěj
  • Trojan Max
  • Bureš Patrik
  • Kunáglová Emma
  • Lacina Matěj
  • Lastres Sebastian
  • Plechinger Lukáš
  • Vokurková Katka

Zelená třída

  • Benáková Tereza
  • Dušánek Jáchym
  • Dušek Jakub
  • Hostonský Vojtěch
  • Immerová Eliška
  • Jánská Lucie
  • Jíra Viktor
  • Kašpar Adam
  • Krejza Daniel
  • Kratochvil Tomáš
  • Menclová Ruby
  • Meškan Marek
  • Meškan Max
  • Pípková Vanesa
  • Sierocinski – Vaněk Magdalena
  • Sršňová Stella
  • Stambergová Vanesa
  • Vodičková Adriana
  • Tran Quoc Huy
  • Ungerová Sára
  • Žáček Marek
  • Dušánková Justýna
  • Fiebigerová Ella
  • Kasprišinová Emma
  • Kasprišin Tomáš
  • Kortán Matěj
  • Sokol Tomáš

Červená třída

  • Balejová Klára
  • Hájková Kristýna
  • Holečková Natálie
  • Gatnar Jindřich
  • Knobloch Maxmilián
  • Knobloch Mikuláš
  • Kolář Tadeáš
  • Marková Agáta
  • Nováková Adéla
  • Novák Vít
  • Pekárková Adéla
  • Roupec Valentino
  • Řihák Adam
  • Řiháková Anna
  • Svobodová Nela
  • Švácha Daniel
  • Šváchová Sabina
  • Švehla Michal
  • Štěpničková Eliška
  • Trnka František
  • Ciapková Vanessa
  • Czerná Natálie
  • Kaiserová Kateřina
  • Kusko David
  • Pelikánová Tereza
  • Stříbrný Aleš
  • Šafář Šimon

Oranžová třída

  • Bezecný David
  • Bezecný David
  • Čargo Vojtěch
  • Guttenbrgová Terezie
  • Guttenberg Adam
  • Hamerníková Anna
  • Hamerníková Adriana
  • Houska Tomáš
  • Horn Vincent
  • Chumanová Eliška
  • Kroc Ondřej
  • Kučerová Anna
  • Langmajer Mikuláš
  • Machková Nela
  • Melša Vojtěch
  • Melša František
  • Plechinger Tobias
  • Plechingerová Viktorie
  • Raddová Claudie
  • Rampová Kateřina
  • Ramplé Vít
  • Sedláková Julie
  • Tvrzová Anna
  • Dušek Lukáš
  • Hašplová Karolína
  • Kubánková Andrea
  • Lišková Beáta Elly
  • Lupačová St. Anna
  • Matějková Casey